RCT-Krumlov

Rc Rally Trophy

Ohlédnutí za závodem v Liberci

Náš tým se na záčátku sezóny vypravil na sever čech(Hrádek nad Nisou). Nášim cílem byl závod v šampionátu RC Rally Trophy. Radek si přivez ještě v kontejneru úplně novou techniku. Moc sní netrénoval tak nevěděl jestli ho nezradí. Nakonec se s novou technikou dohodly a zajely krásné 3. místo v celkovým pořadí.

Tomáš vstoupil do závodu velice pěkně jezdil časy až do 4 rz kolem 10 místa a to přesto že kousek před koncem 2RZ urazil kolo. Pak se mu do motoru zasekl kamen a tak nešikovně tak že motor se netočil musel odstoupit a to srazilo do středu startovního pole. Jinak by zajel velice solidní výsledek, ale i tak se probojoval i když už nejel podle představ vedení týmu(neměl po závadě správnou chuť do zvodění)nakonec vybojoval 3 místo ve skupině ELITE a 19 místo celkově.

Michal nebyl spokojen s na nastavení vozu a i po přenastavení několik sad tlumiču a diferenciálu se mechanikům nepodařilo nastavit vůz podle jeho představ. Ještě ktomu se v jedne Rz zasekl kamen nešikovně do řízení čehož si na Rz nevšiml a odstoupil. I tak se vešel do první 30 a skončil na 28 celkově a 9 v Elite.

V týmech obsadil RCT-Krumlov krásné 3 místo.

A jelikož to máme daleko tým už vyrazil v pátek a ještě jsme se pěkně pobavili v místní restauraci. Už se těšíme na další závod, kam snámi pojede snad i prezident týmu Pavel. Děkujeme pořadatelům za super závod a ceny. Díky.